Jsem kreativní makléř

... a rád Vám sdělím svůj názor na tuto zajímavou nemovitost

Můj názor:

  1. Kdo někdy v posledních letech navštívil Pavlov, a to nejen v hlavní sezoně, ale třeba už před Velikonocemi, a nebo po burčácích, nemohl si nevšimnout, že Pavlov neustále „žije“. 
  2. Vyhlášené vinařské uličky, sklep za sklepem, vinařství, posezení, zahrádky, degustace, občerstvení na každém kroku. 
  3. Nabízený apartmánový dům se dvěma prostornými byty a zahradou s krásným výhledem je dobré „zboží“. Kvalitní novostavba v v centru a přitom v klidné ulici se hodí, ať už je důvod koupě jakýkoliv.
  4. Jsem přesvědčen o tom, že koupě tohoto objektu se bude hodit každému, kdo má rád víno, slunečnou Pálavu, cykloturistiku i vodní sporty či rybaření . 

 

PŘEMÝŠLET O KOUPI  TÉTO NEMOVITOSTI – DOPORUČUJI!

 

Pár slov o mně

Jsem Brňák. Brno je místo, kolem kterého se točí celý můj život. A i když nyní bydlím kousek dál, v krásné vinařské vesničce poblíž Pálavy, kancelář mám v Brně. Specializuji se na nemovitosti na jižní Moravě, ale občas zabrousím i do vzdálenějších míst naší republiky.

Ve světě realit se pohybuji již řadu let a kromě prodeje domů, bytů, atp. se zaměřuji i na vyhledávání nemovitostí, které jsou vhodné pro realizaci developerských projektů.

Vzhledem k tomu, že žiji ve vinařské oblasti a získal jsem zde řadu výborných kontaktů, specializuji se na prodej nemovitosti, souvisejících jakkoliv s vínem – ať už s výrobou, prodejem, jeho konzumací, či s vinařskou turistikou… Za tímto účelem jsem také vytvořil specializované „vinařské“ stránky www.VinneSklepyNaProdej.Cz.

Jak najít světlo v realitní džungli

Díky své dlouholeté praxi jsem se naučil rozumět lidem, porozumět jejich potřebám a dokážu často velmi rychle najít optimální cestu k vyřešení problémů při nákupu či prodeji jejich nemovitostí.

Celý realitní trh a s ním i potřeby prodávajících i kupujících se mění strašně rychle. Proto vždy svým klientům doporučuji neváhat a najmout si profesionála, který umí posoudit plusy a mínusy nabízené nemovitosti a který je také schopen zajistit průběh realitní transakce v souladu se zákonem a hlavně bezpečně. Rizika, která číhají jak na prodávající tak na kupující, jsou totiž opravdu velmi vysoká. Běžný občan má často tendenci tyto nástrahy podceňovat.

Je to velká zodpovědnost

Jsem si také moc dobře vědom toho, že pro většinu lidí je prodej či koupě nemovitosti jejich dosavadní největší finanční transakcí. V okamžiku převzetí nemovitosti do prodeje tak výrazným způsobem zasahuji do rodinného či firemního cash flow všech účastníků transakce. Realitní obchody s vědomím této velké odpovědnosti proto vždy řeším s chutí, aktivně a přemýšlím u toho, protože mám rád lidi a zejména spokojené klienty.

Hledáte spolehlivého partnera pro spolupráci při koupi, prodeji či pronájmu nemovitosti? Většina RK svým klientů nabízí to samé: komplexní realitní služby, zajištění prodeje nemovitosti za dobrou cenu, finanční i právní poradenství. Já Vám však nabízím víc: nabízím klidné, rychlé a seriózní jednání pod záštitou jedné z globálně největších realitních společnosti ERA Real Estate.

Více o způsobu mé práce najdete ZDE